• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Безпілотний літальний апарат «Крук 10»

Завершена

1 209 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 30b6b05ba5df4c16a461114cf9d16664
Внутрішній номер закупівлі: 30291413
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002650-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області
Контактна особа: Тостановська Марія 380958639777 toaster_kek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 209 600.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Безпілотний літальний апарат «Крук 10»
Код ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Кількість 45 одиниця
Період постачання до 01.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІНДРОНБУД"
Ціна пропозиції 1 209 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:29
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a211c0a40b224330ab31bc3bcd00ae3d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-002650-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІНДРОНБУД"
Номер договору: 370
Сума договору: 1 209 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог 370 Віндронбуд (1).pdf
pdf
Обгрунтування (2).pdf