-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний авіаційний комплекс UAS Perun X-9
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002541-a
Завершена
1 878 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
7124c7f1115044beb5f1db7b05bc94b5
Внутрішній номер закупівлі:
30291302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002541-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108782
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Лютеранська, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лях Вероніка 380996315518 veronika.gunp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 878 900.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Безпілотний авіаційний комплекс UAS Perun X-9
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 20.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАВОВНА МІЛТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44941330
-
Контактна особа:
Клеменченко Андрій Миколайович 380662965647
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, вул. Ризька, будинок 73-Г, офіс 7/1
Ціна пропозиції
1 878 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
041c7e09843c4002a5caee3b152eed46
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-002541-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БАВОВНА МІЛТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44941330
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, вул. Ризька, будинок 73-Г, офіс 7/1
Номер договору:
369
Сума договору:
1 878 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний