• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паста пакувальна

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)

9 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
05
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9ea8e3f5775c467488e5d0fb2ef37eeb
Внутрішній номер закупівлі: 30291109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002324-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:16 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:16 - 20.09.2026 12:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:16 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 900.00 Паста пакувальна