• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вибуховий провід

433 ВО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)

700 620.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
52
хв
58
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aaef473abb2b4bd881b008d2c21c369b
Внутрішній номер закупівлі: 30291098
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002313-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 380503847607 T.Peredreeva@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 700 620.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:16 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:16 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:16 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴700 620.83 Вибуховий провід