-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Академіка Амосова, буд. 65 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002293-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
766 258.93
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
52
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
694e474a8e714cecb0a197107b193d52
Внутрішній номер закупівлі:
30291089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002293-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22144952
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Фанатська, буд. 23-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Бречко +380612280930 zrs.brechko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
766 258.93 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:15 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:15 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:15 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴766 258.93 «Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Академіка Амосова, буд. 65 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]