• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги Іванківське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги; Лот №4 Лісозаготівельні послуги; Лот №5 Лісозаготівельні послуги; Лот №6 Лісозаготівельні послуги; Лот №7 Лісозаготівельні послуги; Лот №8 Лісозаготівельні послуги; Лот №9 Лісозаготівельні послуги; Лот №10 Лісозаготівельні послуги; Лот №11 Лісозаготівельні послуги; Лот №12 Лісозаготівельні послуги; Лот №13 Лісозаготівельні послуги

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

43 357 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
49
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 390409fbeadd41df9ffbaf9fdfe03ab9
Внутрішній номер закупівлі: 30291071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002278-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Василець Марія Леонідівна 380635399909 mariia.vasylets@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 43 357 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:15 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:15 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:15 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:25

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 817 500.00 Лот №1 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №2 ₴3 817 500.00 Лот №2 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №3 ₴3 817 500.00 Лот №3 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №4 ₴3 817 500.00 Лот №4 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №5 ₴3 817 500.00 Лот №5 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №6 ₴3 817 500.00 Лот №6 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №7 ₴3 817 500.00 Лот №7 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №8 ₴3 817 500.00 Лот №8 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №9 ₴3 126 000.00 Лот №9 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №10 ₴3 126 000.00 Лот №10 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №11 ₴1 567 000.00 Лот №11 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №12 ₴1 567 000.00 Лот №12 Лісозаготівельні послуги
  • Лот №13 ₴3 431 000.00 Лот №13 Лісозаготівельні послуги