-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морква молода, свіжа з обрізаною зеленню
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002264-a
Завершена
42 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
e7584a189d2a4955bdf4be0b1e1a25d4
Внутрішній номер закупівлі:
30291061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002264-a
Замовник:
КУ КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СВЕСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189376
-
Адреса:
41226, Україна, Сумська область, Свеса, 41226, вул.Дачна, буд.1, смт.Свеса, Шосткинський р-н, Сумська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Людмила Вікторівна +380662012059 svesa-pi@dszn.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-17-009878-a
Очікувана вартість:
42 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морква молода, свіжа з обрізаною зеленню
Кількість
1950 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Литвинченко Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2214615642
-
Контактна особа:
Литвинченко Ольга Михайлівна 0672899556
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, Виноградова,89
Ціна пропозиції
42 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd1cc1038aa5456999e66fb6fa247426
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-002264-a-a1
Постачальник:
ФОП Литвинченко Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2214615642
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, Виноградова,89
Номер договору:
123
Сума договору:
42 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Морква молода, свіжа з обрізаною зеленню: 22.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний