• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево

Завершена

237 165.00 UAH без ПДВ
Номер: af7fabbeca0b4448a950c24d57161a66
Внутрішній номер закупівлі: 30291038
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002248-a   
Замовник: Управління міського господарства Мукачівської міської ради
Контактна особа: Валентина Мищук +380666332053 buh80umg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 237 165.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Одеська На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Качур Михайло Михайлович
Ціна пропозиції 237 165.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8a255d252471438c9666ba1f0ce60621
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-002248-a-a1
Постачальник: Качур Михайло Михайлович
Номер договору: 77
Сума договору: 237 165.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 10:13
Статус:
Підписаний