-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного обслуговування транспортних засобів згідно коду ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002239-a
Активна
17 988.00
UAH з ПДВ
Номер:
17f43c82defc4bd380e500bfbd8d651b
Внутрішній номер закупівлі:
30291015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002239-a
Замовник:
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008889
-
Адреса:
44000, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Шацьк, вул.Шковороди Степана, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Лариса +380966961867 shatsk_crg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей,придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджено Листом від 31.08.2026р. № 46від ТзОВ «Богдан-Авто Луцьк» , Договір№2/12 про надання послуг з сервісного обслуговування продукції «Бас МОТОР» . Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026рік у послугах за предметом закупівлі Послуги з гарантійного обслуговування транспортних засобів згідно коду ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
17 988.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гарантійного обслуговування транспортних засобів згідно коду ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
44000, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище Шацьк, вул.Степана Бандери, будинок 34
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Богдан-Авто Луцьк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37706964
-
Контактна особа:
Кухта Олег Петрович 0332741153
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, м.Луцьк,вул. Рівненська,100.ТзОВ «БОГДАН-АВТО ЛУЦЬК» є юридична особа країна реєстрації Україна : Кінцевий бенефіціарний власник, Гладковський Михайло Олегович, українець, Країна реєстрації: Україна,01034,м.Київ, вул..Ірининська,5/24 . Тип беніфіціарного володіння: Непрямий вирішальний вплив. Частка в статутному капіталі становить 79,21 %.
Ціна пропозиції
17 988.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
490130ce91fa4fe8b6c88fa129f82ff8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-002239-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "Богдан-Авто Луцьк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37706964
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, м.Луцьк,вул. Рівненська,100.ТзОВ «БОГДАН-АВТО ЛУЦЬК» є юридична особа країна реєстрації Україна : Кінцевий бенефіціарний власник, Гладковський Михайло Олегович, українець, Країна реєстрації: Україна,01034,м.Київ, вул..Ірининська,5/24 . Тип беніфіціарного володіння: Непрямий вирішальний вплив. Частка в статутному капіталі становить 79,21 %.
Номер договору:
21
Сума договору:
17 988.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 990.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з гарантійного обслуговування транспортних засобів згідно коду ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання: 14 990.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 10:13
Статус:
Очікує активації