-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля дизельного пального та бензину А-95-Євро5-Е10
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001944-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:53)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:53)
756 908.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
11
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b2d66bbc6b10494d822e0f5d643c1887
Внутрішній номер закупівлі:
30290736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001944-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
756 908.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:02 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:02 - 20.09.2026 09:53
Період оскарження:
04.09.2026 10:02 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴756 908.33 Закупівля дизельного пального та бензину А-95-Євро5-Е10