• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Коробки електричні, монтажні, розпаячні, розподільчі

Завершена

19 977.36 UAH з ПДВ
Номер: 418cfbf0c6f14bbd827f5749805e6e65
Внутрішній номер закупівлі: 30290702
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-001912-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Номер у Prozorro (ID закупівлі) UA-2026-08-14-008980-a, яка не відбулась. Не було подано жодної пропозиції.
Очікувана вартість: 19 977.36 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коробка устан. д/гіпсокартону набірна з шуруп. О65*40мм поліпр. 650°C самозатух SMARTBOX ОНС60Fs
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 400 штука
Період постачання 02.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка установча д/гіпсокартону з шуруп О65*45мм поліпропілен 850°C самозатух HausMark MB002
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 150 штука
Період постачання 02.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка розпод. E.Next e.db.pro.85.85.50u
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 80 штука
Період постачання 02.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Щит пластиковий Neomax на 12 авт. зовн.
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штука
Період постачання 02.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Щиток внутр. на 48(56) мод., двері метал., без клем, Hager, Volta
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання 02.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К"
Ціна пропозиції 19 977.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:01
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 93435081d65a4b298c830f883908c3f7
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-001912-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К"
Номер договору: 226-26
Сума договору: 19 977.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 16 647.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
SCAN 226-26 02.09 Коробки електричні.pdf
pdf
Довідка ДКБ ТзОВ ЕПІЦЕНТР К Запит ЄДР.pdf