• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальний робочий одяг

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)

655 380.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
10
год
08
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7d57af9d086e4cf3b4778c12f24e65d1
Внутрішній номер закупівлі: 30290430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-001634-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ступаченко Катерина Михайлівна 380669038456 kateryna.stupachenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 655 380.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:51 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:51 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:51 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴655 380.75 Спеціальний робочий одяг