-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Провід ПВС
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001630-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
212 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
08
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d95fa2512da1478296ebbb058c440d93
Внутрішній номер закупівлі:
30290419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001630-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:51 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:51 - 20.09.2026 11:00
Період оскарження:
04.09.2026 09:51 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 500.00 Провід ПВС