-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий, другого, товарного сорту
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001575-a
Завершена
45 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a1cbb2fddaf94d3cab7d168e10133ac3
Внутрішній номер закупівлі:
30290364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001575-a
Замовник:
КУ КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СВЕСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189376
-
Адреса:
41226, Україна, Сумська область, Свеса, 41226, вул.Дачна, буд.1, смт.Свеса, Шосткинський р-н, Сумська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Людмила Вікторівна +380662012059 svesa-pi@dszn.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-17-009878-a
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк столовий, другого, товарного сорту
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Литвинченко Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2214615642
-
Контактна особа:
Литвинченко Ольга Михайлівна 0672899556
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, Виноградова,89
Ціна пропозиції
45 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 09:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
312e3f69c7394fd5a6b039dfad584510
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-001575-a-a1
Постачальник:
ФОП Литвинченко Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2214615642
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, Виноградова,89
Номер договору:
121
Сума договору:
45 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Буряк столовий, другого, товарного сорту: 15.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний