-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001201-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:33)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:33)
2 040 950.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
57
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5ca90e4bca644a1abb2474d3090b5ed0
Внутрішній номер закупівлі:
30290002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001201-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42698751
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Пластова, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Костянтинівна Татарінова +380978391515 zmkbuhgal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 040 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:34 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:34 - 20.09.2026 09:33
Період оскарження:
04.09.2026 09:34 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 040 950.00 Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію