• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумулятори стартерні в асортименті

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)

27 409.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
14
год
05
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d76566df4485475880bdcf27964dff2d
Внутрішній номер закупівлі: 30289627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000825-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Брянчик Наталія Олегівна 380384263830 brianchyk.nataliia@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 409.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:16 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:16 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:16 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 409.00 Акумулятори стартерні в асортименті