• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вентилятор осьовий побутовий

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)

6 398.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
18
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 004a357853ab4ff7ae3e5b0b31c0de26
Внутрішній номер закупівлі: 30289501
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000706-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 398.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:10 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:10 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:10 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 398.00 Вентилятор осьовий побутовий