-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-000416-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
333 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
07
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c2c2871550af4028a944ec9dd521a822
Внутрішній номер закупівлі:
30289215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-000416-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 08:46 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 08:46 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 08:46 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴333 333.33 Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»