-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015482-a
Завершена
201 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
ed2a2ef1e94d42d3bf39119aff175910
Внутрішній номер закупівлі:
30288810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015482-a
Замовник:
Військова частина А1619
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615118
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або спрощеної закупівлі.
Очікувана вартість:
201 520.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
201 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e6e840e3a481445fade288b603bfe8b1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015482-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
366
Сума договору:
201 520.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів: 201 520.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 01.09.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 21:00
Статус:
Підписаний