-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015438-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
127 894.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
19
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f76277a407b64aa4b07f1864e50fdba9
Внутрішній номер закупівлі:
30288766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015438-a
Замовник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільницька Єлізавета-Роксолана Вікторівна +380501731116 soctercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 894.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 23:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 23:44 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 23:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 894.50 природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника