-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг отрез 125х1,2х22,2 метал GRAD 1941055, Леза д/ножів 18мм, Ізострічка ПВХ 20м Кольорова,Струна для газонокосарки (2,7) 15м зірка (ДК 021:2015: ДК 021:2015: 14810000-2 — Абразивні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015388-a
Завершена
1 025.00
UAH без ПДВ
Номер:
c34901ff93a1464a93d2241a98aca731
Внутрішній номер закупівлі:
30288717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015388-a
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голубєва Оксана Олексіївна +380669227164 k242451@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 025.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Круг отрез 125х1,2х22,2 метал GRAD 1941055
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Леза д/ножів 18мм
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ізострічка ПВХ 20м Кольорова
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Струна для газонокосарки (2,7) 15м зірка
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2975424176
-
Контактна особа:
Мунтянов Радіон Олександрович 0681202941
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Музична, буд. 85
Ціна пропозиції
1 025.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
198499c581734045bc8d8bf79246a40f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015388-a-a1
Постачальник:
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2975424176
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Музична, буд. 85
Номер договору:
27
Сума договору:
1 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний