• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Змішувач Solone умив літ на гайці SIT1-A 182 (ДК 021:2015: 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні)

Завершена

1 240.00 UAH без ПДВ
Номер: 8de8db0afd724eb78be87d9109ec04ab
Внутрішній номер закупівлі: 30288716
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015385-a   
Замовник: Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Голубєва Оксана Олексіївна +380669227164 k242451@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 240.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Змішувач Solone умив літ на гайці SIT1-A 182
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
Ціна пропозиції 1 240.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0b709c89e62240b299d2815fbf013168
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015385-a-a1
Постачальник: Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
Номер договору: 30
Сума договору: 1 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог _30 від 28082026 змішувач.pdf