-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою у м. Луцьку Волинської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015327-a
Завершена
301 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
84e6d19782714183818983a6c545a2f4
Внутрішній номер закупівлі:
30288659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015327-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Іван Веніамінович 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відмінено відкриті торги з особливостями через відсутність учасників процедури закупівлі (процедура закупівлі https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-08-000168-a), при цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі
Очікувана вартість:
301 400.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт елементів благоустрою у м. Луцьку Волинської області (джерело фінансування - місцевий бюджет)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Місце постачання
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Луцька міська територіальна громада
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОРЕЛЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41975435
-
Контактна особа:
Климчук І.З. 380679959733
-
Адреса:
45243, Україна, Волинська область, с. Прилуцьке, Ківерцівська, 79г
Ціна пропозиції
301 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 22:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
084cfee28764404fbca8f7c9b10329bc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015327-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОРЕЛЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41975435
-
Адреса:
45243, Україна, Волинська область, с. Прилуцьке, Ківерцівська, 79г
Номер договору:
648
Сума договору:
301 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний