-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Кар'єрний GPS: програма особистісного розвитку й кар'єрного орієнтування з урахуванням гендерного різноманіття. 8-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ірина Плешакова) у кількості 1 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015249-a
Активна
354.70
UAH без ПДВ
Номер:
4bc6f8770cfe40e6ad06b87eded53bc4
Внутрішній номер закупівлі:
30288581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015249-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
354.70 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Кар'єрний GPS: програма особистісного розвитку й
кар'єрного орієнтування з урахуванням гендерного різноманіття. 8-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ірина Плешакова) у кількості 1 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Бурлаєнко Тетяна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2623500047
-
Адреса:
02137, Україна, м. Київ, п-т Григоренка 36-а, кв.120
Ціна пропозиції
354.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 22:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
62eff322024549e7961edade1c486a0a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015249-a-a1
Постачальник:
Бурлаєнко Тетяна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2623500047
-
Адреса:
02137, Україна, м. Київ, п-т Григоренка 36-а, кв.120
Номер договору:
1817-102д-26
Сума договору:
354.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації