-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Застосовуй знання. Робочий зошит з української мови. 4 клас» (авт. Пономарьова К. І.)в обсязі 5,85 обліково- видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015235-a
Активна
2 075.01
UAH без ПДВ
Номер:
ae47c5e39bde4402aa12e1c5337208d5
Внутрішній номер закупівлі:
30288566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015235-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 075.01 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Застосовуй знання. Робочий зошит з української мови. 4 клас» (авт. Пономарьова К. І.)в обсязі 5,85 обліково- видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Павлик Олена Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2768310666
-
Адреса:
50055, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Миколи Ткачова, б. 10, кв. 40
Ціна пропозиції
2 075.01 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 22:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b3c0416a63e642eca384b91dea6939d6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015235-a-a1
Постачальник:
Павлик Олена Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2768310666
-
Адреса:
50055, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Миколи Ткачова, б. 10, кв. 40
Номер договору:
1815-78д-26
Сума договору:
2 075.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації