• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля JAC N200

Завершена

46 510.15 UAH з ПДВ
Номер: c54dfaab71cd465c8042058a5e37eee9
Внутрішній номер закупівлі: 30288555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015217-a   
Замовник: Військова частина А5047
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 46 510.15 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля JAC N200
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 46 510.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fbe96a7c7fc340318641897ea1cd2ce7
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015217-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 202/25082026
Сума договору: 46 510.15 UAH з ПДВ
Сума договору: 38 758.46 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля JAC N200: 46 510.15000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 18:00
Статус:
Підписаний