-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015164-a
Завершена
47 766.00
UAH з ПДВ
Номер:
37b94885101145a0b4265ebf6a74ba2e
Внутрішній номер закупівлі:
30288495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015164-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143956
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький р-н, місто Знам'янка, пр.Шкільний, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Муранова +380952028563 znamosvita@znam.gov.ua http://znam.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
47 766.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Борошно пшеничне 2 кг
Кількість
32 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Булгур 0,750
Кількість
228 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Крупа пшенична 0,750
Кількість
108 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Крупа манна 0,750
Кількість
10.5 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Крупа гречана 0,900
Кількість
250.2 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Крупа рис 0,900
Кількість
141.3 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОППРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46380543
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, Аджамський проїзд будинок 5
Ціна пропозиції
47 766.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cbfaeaaaa04442e980e256ae2fe91192
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015164-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОППРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46380543
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, Аджамський проїзд будинок 5
Номер договору:
500
Сума договору:
47 766.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
39 805.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:31
Статус:
Підписаний