-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Робочий зошит з математики. 4 клас (у двох частинах) до підручника «Математика. 4 клас» (С. П. Логачевська, О. В. Ларіна, Л. 0. Паук) (авт. В. О. Киричук) в обсязі 6,00 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015106-a
Активна
2 128.22
UAH без ПДВ
Номер:
ccae542a1931413381579b15797a66d1
Внутрішній номер закупівлі:
30288438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015106-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 128.22 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Робочий зошит з математики. 4 клас (у двох частинах) до підручника «Математика. 4 клас» (С. П. Логачевська, О. В. Ларіна, Л. 0. Паук) (авт. В. О. Киричук) в обсязі 6,00 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мартін Аліна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2983317063
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Саксаганського буд. 5
Ціна пропозиції
2 128.22 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
68cf163a5f854e629a75a5de0b16d635
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015106-a-a1
Постачальник:
Мартін Аліна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2983317063
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Саксаганського буд. 5
Номер договору:
1805-80д-26
Сума договору:
2 128.22 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації