-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів )
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015102-a
Завершена
155 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b2815f97aa554766bce9aa20a8d9a73e
Внутрішній номер закупівлі:
30288432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015102-a
Замовник:
СТЕЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23923285
-
Адреса:
78333, Україна, Івано-Франківська область, село Стецева, вул.Миру, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Анатійчук +380967526563 steceva@meta.ua https://sites.google.com/view/steczosh
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля природного газу суб’єктом ринку природного газу, на якого Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України "Про ринок природного газу" покладено спеціальні обов’язки для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу
Обґрунтування умови застосування:
З метою забезпечення безперервного харчування учнів ліцею з початку освітнього процесу та недопущення припинення надання послуг з харчування, у зв’язку з наявністю нагальної потреби у закупівлі послуг на період до завершення процедури відкритих торгів UA-2026-08-26-014452-a та укладення договору за її результатами, виникла необхідність здійснення закупівлі послуг з організації харчування. Обсяг та строк надання послуг за таким договором визначаються виключно в межах фактичної потреби на період проведення процедури закупівлі
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 14.09.2026
Послуги одноразового гарячого харчування учнів 5-9 класів
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 14.09.2026
Послуги одноразового гарячого харчування учнів 10-11 класів
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 14.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЮРЧИК НІНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2815903622
-
Адреса:
78333, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Стецева вул.Молодіжна будинок 70
Ціна пропозиції
155 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc26097860a8463492d4e84213ce819f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015102-a-a1
Постачальник:
ЮРЧИК НІНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2815903622
-
Адреса:
78333, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Стецева вул.Молодіжна будинок 70
Номер договору:
45
Сума договору:
155 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
03.09.2026 21:06
Статус:
Підписаний