-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «SТЕМ-старт. Наука про життя. Проєкт "Природа і моє здоров'я". 1-4 класи. Зошит проєктів» (автори: Потапенко І. В., Дубовик О. А., Онопрієнко 0. В., Данн Р.) в обсязі 0,60 обліково-видавничих аркушів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015093-a
Активна
212.82
UAH без ПДВ
Номер:
0ee38c9fea284d63a1e8a858c788736c
Внутрішній номер закупівлі:
30288425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015093-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
212.82 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «SТЕМ-старт. Наука про життя. Проєкт "Природа і моє здоров'я". 1-4 класи.
Зошит проєктів» (автори: Потапенко І. В., Дубовик О. А., Онопрієнко 0. В., Данн Р.) в
обсязі 0,60 обліково-видавничих аркушів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Олійник Наталія Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2742818045
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Князів Коріатовичів 168, кв. 44
Ціна пропозиції
212.82 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be3014d3b3c143ae9285c55b5894d0ae
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015093-a-a1
Постачальник:
Олійник Наталія Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2742818045
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Князів Коріатовичів 168, кв. 44
Номер договору:
1804-75д-26
Сума договору:
212.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації