• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Офісне устаткування та приладдя різне

Завершена

0.00 UAH без ПДВ
Номер: e941e1e2f5c64ff69c6f972f95114c28
Внутрішній номер закупівлі: 30288401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015070-a   
Замовник: Військова частина А4667
Контактна особа: Ліннік Микола Степанович 380673637786 a4667.mykola.linnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісний папір формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1400 штука
Період постачання 25.08.2026 - 10.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 199 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3243c7ecc74a4d7492c1a4d6b63ce682
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015070-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 502
Сума договору: 199 920.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Офісний папір формату А4: 142.80000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний