-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт коридору та сходової клітки в будівлі КЗ ЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат" по вул.Широка,29 в с.Лешків Шептицького району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015046-a
Завершена
843 159.60
UAH з ПДВ
Номер:
8ad9d64452f74372b185462de89fd7b9
Внутрішній номер закупівлі:
30288377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015046-a
Замовник:
КЗЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188914
-
Адреса:
80014, Україна, Львівська область, село Лешків, Сокальський район вулиця Широка 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стадник Христина Ярославівна +380969561737 Leshkiv.internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
843 159.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт коридору та сходової клітки в будівлі КЗ ЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат" по вул.Широка,29 в с.Лешків Шептицького району Львівської області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРБП «Арка-Львів»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25546728
-
Контактна особа:
Іван ГАВРИЛЯК 0672843150
-
Адреса:
81481, Україна, Львівська область, Самбірський р-н, с. Вільшаник, вул. Т. Шевченка,14
Ціна пропозиції
843 159.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cec09691890f4a7a9e370a53c3caadfa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015046-a-a1
Постачальник:
ПРБП «Арка-Львів»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25546728
-
Адреса:
81481, Україна, Львівська область, Самбірський р-н, с. Вільшаник, вул. Т. Шевченка,14
Номер договору:
69
Сума договору:
843 159.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
702 633.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний