• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Мітчелл Г.К., Марілені Малкогіанні), у кількості 6.34 обліково- видавничих аркушів.

Активна

1 686.65 UAH без ПДВ
Номер: 9cf940ee85c14611806df47638ca6697
Внутрішній номер закупівлі: 30288369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015041-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 686.65 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Мітчелл Г.К., Марілені Малкогіанні), у кількості 6.34 обліково- видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Попадинець Ольга Анатоліївна
Ціна пропозиції 1 686.65 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cfaf71fda7fc43ce805c00cb355d55f8
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015041-a-a1
Постачальник: Попадинець Ольга Анатоліївна
Номер договору: 1798-1133д-25
Сума договору: 1 686.65 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1798-1133д-25.pdf