-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№ 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10 адміністративної будівлі літ. А-3 ГУНП в Миколаївській області за адресою Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014884-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
1 267 521.26
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
35
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6209183e7ea940c2a38188f8518f2c01
Внутрішній номер закупівлі:
30288219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014884-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Сольська +380512531954 solska.oksana2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 267 521.26 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 20:33 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 20:33 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 20:33 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 267 521.26 Поточний ремонт приміщень №№ 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10 адміністративної будівлі літ. А-3 ГУНП в Миколаївській області за адресою Замовника