-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Намети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові текстильні вироби»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014814-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
1 432 900.80
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
31
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
25a1beeeec56481f945d50b412fc67a2
Внутрішній номер закупівлі:
30288153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014814-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37227875
-
Адреса:
08129, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Білогородська, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Басюк +380680939558, +380638399137 basiuk_nataliya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 432 900.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 20:11 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 20:11 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 20:11 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 432 900.80 Намети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті