-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014729-a
Завершена
132 689.24
UAH з ПДВ
Номер:
4351c1d33ecf421796fda3fa6fe678ea
Внутрішній номер закупівлі:
30288067
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014729-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Задорожний +380931611091 info-tender5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
132 689.24 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.10.2026
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м.Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЗВЯГЕЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03343806
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н місто Звягель вул.Сагайдачного Гетьмана будинок 43
Ціна пропозиції
132 689.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 19:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
92fe78cf77f44bc6a23fe9fe4f6f0d2f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014729-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЗВЯГЕЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03343806
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н місто Звягель вул.Сагайдачного Гетьмана будинок 43
Номер договору:
37
Сума договору:
132 689.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
110 574.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 19:46
Статус:
Підписаний