-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014691-a
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5455096cc37b473c92c22cf8699fbcfb
Внутрішній номер закупівлі:
30288028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014691-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143956
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький р-н, місто Знам'янка, пр.Шкільний, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Муранова +380952028563 znamosvita@znam.gov.ua http://znam.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба морожена хек
Кількість
100 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Заклади освіти підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОППРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46380543
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, Аджамський проїзд будинок 5
Ціна пропозиції
18 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7437cf837c604df28e0929fc3994807e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014691-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОППРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46380543
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, Аджамський проїзд будинок 5
Номер договору:
509
Сума договору:
18 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний