-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014621-a
Завершена
1 152 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
5ed181aa4f874f2783f1c027472051bf
Внутрішній номер закупівлі:
30287962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014621-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №32
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834306
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Я.ГАШЕКА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Анастасія 380968085791 nastkachuk08@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 152 980.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 15 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, при умові наявності відповідного бюджетного фінансування на вказані цілі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
здійснення оплати - 100%
- Подіяздійснення оплати
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа- підприємець Сопків Степан Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2619411537
-
Контактна особа:
Сопків Степан Дмитрович 380676791409 bunivst@gmail.com
-
Адреса:
79004, Україна, Львівська область, Львів, вул. Рубчака І., будинок 21б, квартира 30
Ціна пропозиції
1 152 980.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 19:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
98e4c4a1d7a44db9878f595eaca7ff98
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014621-a-a1
Постачальник:
Фізична особа- підприємець Сопків Степан Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2619411537
-
Адреса:
79004, Україна, Львівська область, Львів, вул. Рубчака І., будинок 21б, квартира 30
Номер договору:
1
Сума договору:
1 152 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний