• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Завершена

133 008.00 UAH без ПДВ
Номер: a7756fc694204e08a29dd213cc4a225d
Внутрішній номер закупівлі: 30287934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014591-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №57 ІМЕНІ КОРОЛЯ ДАНИЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Назар Сенів +380676750374 s57kdanyla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 133 008.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування»
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 04.09.2026
Місце постачання 79019, Україна, Львівська область, Львів, вул. Жовківська, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Плекан Ксенія-Тетяна Романівна
Ціна пропозиції 133 008.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 19:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 85061cd8e5434d8b9cc40d53a4dbbc71
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-014591-a-a1
Постачальник: Плекан Ксенія-Тетяна Романівна
Номер договору: 31/08-Х
Сума договору: 133 008.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 19:12
Статус:
Підписаний
jpg
Договір.jpg