-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014569-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
208 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
48
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d29218bd68314539a549d36c97f049dd
Внутрішній номер закупівлі:
30287911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014569-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:10 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:10 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:10 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:11
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 38114671
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 000.00 Моноблок