-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт системи опалення у Держівському ЗЗСО І-ІІ ст. з облаштуванням блочно-модульної котельні за адресою: вул. Лесі Українки, 9а в с. Держів Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014563-a
Завершена
3 810 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
2dd7fe0e91b348a5b62a2e1be79cfa71
Внутрішній номер закупівлі:
30287904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014563-a
Замовник:
Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41834402
-
Адреса:
81634, Україна, Львівська область, Розвадів, вул. Біласа і Данилишина 18А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проців Роман Іванович +380973398189 rozv.osk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 810 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт системи опалення у Держівському ЗЗСО І-ІІ ст. з облаштуванням блочно-модульної котельні за адресою: вул. Лесі Українки, 9а в с. Держів Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГО ТЕПЛО АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39633956
-
Контактна особа:
Регуш Володимир +380673408384
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул. Мазепи І. буд. 29Д
Ціна пропозиції
3 810 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 19:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f14d579cb69e4feb8cca8bbab1663f2f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014563-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГО ТЕПЛО АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39633956
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул. Мазепи І. буд. 29Д
Номер договору:
31/08-2026
Сума договору:
3 810 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 175 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний