-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: код 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з гарячого харчування учнів пільгових категорій ДК 021:2015: код 55523100-3 «Послуги з організації шкільного харчування»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014461-a
Завершена
63 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
67a7df5d4e244c77a3e5a0b66acdc574
Внутрішній номер закупівлі:
30287801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014461-a
Замовник:
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25802373
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана П.Дорошенка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Ярема +380958763298 matsapula@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
63 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гарячого харчування учнів пільгових категорій ДК 021:2015: код 55523100-3 «Послуги з організації шкільного харчування»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
76026, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана П.Дорошенка, 29
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ОДНОВОЛ НАТАЛІЯ ІЛЬКІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2353502765
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ вул.Хоткевича Гната будинок 73 квартира 2
Ціна пропозиції
63 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c8153ab1fe24271abef2f89ce63acce
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014461-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ОДНОВОЛ НАТАЛІЯ ІЛЬКІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2353502765
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ вул.Хоткевича Гната будинок 73 квартира 2
Номер договору:
30
Сума договору:
63 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:38
Статус:
Підписаний