• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (блоки бетонні стінові)

Завершена

11 900.16 UAH з ПДВ
Номер: 75be852869dd4c8b95904345c971b473
Внутрішній номер закупівлі: 30287800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014456-a   
Замовник: Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)"
Контактна особа: Барабаш Оксана В'ячеславівна 380939781185 oksanabarabash0505@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Державною установою «Білоцерківська виправна колонія (№35)» (далі - Замовник) була оголошена мультилотова процедура відкритих торгів № UA-2026-08-22-000304-a: «Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом», за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 44110000-4 - Конструкційні матеріали (далі — Закупівля), а саме: Лот 1 – «Блоки бетонні стінові» (уточнюючий код ДК 021:2015 - 44111600-7 Блоки). Очікувана вартість Лоту 1 Блоки бетонні стінові даної Закупівлі: 9 200,00 грн. (дев’ять тисяч двісті гривень 00 копійок), без урахування ПДВ. Очікуваний обсяг та технічна характеристика предмету закупівлі Лоту 1 Блоки бетонні стінові визначені в Додатку 4.1 до тендерною документації Закупівлі. Строк поставки: по 30.09.2026 року. Місце поставки: об’єкти Замовника за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Василя Симоненка, 16. Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Документи, що підтверджують наявність умов для укладення договору про закупівлю згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей: 1. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-22-000304-a від 22 серпня 2026 року. 2. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-22-000304-a. Дата формування звіту: 31 серпня 2026 року. Враховуючи вищенаведене та у зв’язку з необхідністю забезпечення Замовника будівельними матеріалами для проведення ремонтних робіт господарським способом на об’єктах Замовника за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Василя Симоненка, 16, наявні підстави для укладення договору про закупівлю відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 11 900.16 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блок бетонний 390*190*190
Код ДК 021:2015: 44111600-7 Блоки
Кількість 192 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАНПЛИТ"
Ціна пропозиції 11 900.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 33cfc341f08c48d2b0e90149f1d85f86
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-014456-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАНПЛИТ"
Номер договору: Г-245
Сума договору: 11 900.16 UAH з ПДВ
Сума договору: 9 916.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Блок бетонний 390*190*190: 51.65000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:20
Статус:
Підписаний
pdf
Оголошення.pdf
PDF
Обґрунтування п. 13.PDF
pdf
UA-2026-08-22-000304-a-report Звіт Лот 1.pdf