-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014368-a
Активна
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
da568f364cac4e429139a0c102bf242e
Внутрішній номер закупівлі:
30287706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014368-a
Замовник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінов'єва Аліна Василівна 380573410408 dogovor@isma.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю: Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 63520000-0 –Послуги транспортних агентств» (Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів) з очікуваною вартістю 350 000,00 грн. без ПДВ, ПДВ 20 % – 70 000,00 грн., разом з ПДВ 20 % - 420 000,00 грн. (чотириста двадцять тисяч гривень 00 коп.). Ідентифікатор закупівлі – UA-2026-08-05-012326-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 13.08.2026 внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до п. 13 Особливостей.
Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.
Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 63520000-0 – Послуги транспортних агентств» (Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів), замовник укладає прямий договір на загальну суму 420 000,00 грн. з ПДВ 20 % без використання електронної системи закупівель на підставі пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Транспортні послуги з перевезень поза межами України
Кількість
10 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 15.12.2026
Транспортно-експедиторські послуги з перевезень на території України
Кількість
10 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 15.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ПОШТА ГЛОБАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38130410
-
Контактна особа:
Беневитський Ю.А. 380444905216 info@nova.global
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 103
Ціна пропозиції
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3cde3fb280e04395b476fd1fd36ad9b5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014368-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ПОШТА ГЛОБАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38130410
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 103
Номер договору:
173226
Сума договору:
420 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
350 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Очікує активації