-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточний ремонту службового автотранспорту (Усунення наслідків ракетного обстрілу РФ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014342-a
Завершена
47 330.74
UAH з ПДВ
Номер:
47b5cf5f05f54869843810dda4a8c1d8
Внутрішній номер закупівлі:
30287681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014342-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45291657
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Праці, будинок 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гончаренко Максим 380669465845 19maxxxim82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
47 330.74 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточний ремонту службового автотранспорту (Усунення наслідків ракетного обстрілу РФ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Філія "АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАВТО НА ЗАПОРІЗЬКОМУ" Товариства з обмеженою відповідальністю "УКРАВТО ДНІПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37375957
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Запорізьке шосе, 57
Ціна пропозиції
47 330.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
739e4eb5cd3e4f9fa372b15af6160832
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014342-a-a1
Постачальник:
Філія "АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАВТО НА ЗАПОРІЗЬКОМУ" Товариства з обмеженою відповідальністю "УКРАВТО ДНІПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37375957
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Запорізьке шосе, 57
Номер договору:
256-2026
Сума договору:
47 330.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
39 442.28 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний