-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014308-a
Завершена
543 891.00
UAH без ПДВ
Номер:
e082fb88de0c47aab6b26d0b0c94c867
Внутрішній номер закупівлі:
30287652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014308-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41822250
-
Адреса:
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сивопляс Олена Володимирівна +380385542242 sivoplaslena1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
543 891.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація харчування (аутсорсинг) учні 1-4 класи
Кількість
2445 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, відповідно до Додатку 2 до договору
На карті
Організація харчування (аутсорсинг) учні 5-9 класи
Кількість
3744 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, відповідно до Додатку 2 до договору
На карті
Організація харчування (аутсорсинг) діти віком від 1 до 4 років
Кількість
102 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, відповідно до Додатку 2 до договору
На карті
Організація харчування (аутсорсинг) діти віком від 4 до 6 (7) років
Кількість
243 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, відповідно до Додатку 2 до договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «РАМЕДАС УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Буряков Ярослав Євгенійович 0504249424
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 12, офіс 42
Ціна пропозиції
543 891.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bdd9cdfd1e934dd0ae07858715236bd1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014308-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «РАМЕДАС УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 12, офіс 42
Номер договору:
440
Сума договору:
543 891.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний