-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014288-a
Завершена
12 024.17
UAH без ПДВ
Номер:
dbaf15ce30014bb4b50249ddd3b8d5a6
Внутрішній номер закупівлі:
30287632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014288-a
Замовник:
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563665
-
Адреса:
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабаш Оксана В'ячеславівна 380939781185 oksanabarabash0505@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Державною установою «Білоцерківська виправна колонія (№35)» (далі - Замовник) була оголошена процедура відкритих торгів № UA-2026-08-22-000368-a: «Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом», за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 44110000-4 - Конструкційні матеріали (далі — Закупівля).
Очікувана вартість закупівлі: 12 500,00 грн. (дванадцять тисяч п’ятсот гривень 00 копійок), без урахування ПДВ.
Очікуваний обсяг та технічна характеристика предмету закупівлі визначені в Додатку 4 до тендерною документації Закупівлі.
Строк поставки: по 30.09.2026 року.
Місце поставки: об’єкти Замовника за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Василя Симоненка, 16.
Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Документи, що підтверджують наявність умов для укладення договору про закупівлю згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей:
1. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-22-000368-a від 22 серпня 2026 року.
2. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-22-000368-a. Дата формування звіту: 31 серпня 2026 року.
Враховуючи вищенаведене та у зв’язку з необхідністю забезпечення Замовника матеріалами для проведення ремонтних робіт господарським способом в приміщеннях Замовника за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Василя Симоненка, 16, наявні підстави для укладення договору про закупівлю відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість:
12 024.17 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плінтус Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий
Кількість
85 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Кут внутрішній Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий
Кількість
80 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Кут зовнішній Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий
Кількість
18 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Заглушка ліва Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Заглушка права Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
З'єднання Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий
Кількість
40 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Клей монтажний LACRYSIL Ультра Ліп для підлогових покритів
Кількість
14 кілограм
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Маяк 6 мм (3м) 25 шт/уп
Кількість
15 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СИНЯВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2370004307
-
Контактна особа:
СИНЯВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА 380633345972
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Петра Запорожця, будинок 227
Ціна пропозиції
12 024.17 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f12448b4a4654888a4a46606ab96d6d3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014288-a-a1
Постачальник:
ФОП СИНЯВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2370004307
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Петра Запорожця, будинок 227
Номер договору:
Г-244
Сума договору:
11 765.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Плінтус Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 85.00000 UAH без ПДВ
Кут внутрішній Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
Кут зовнішній Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
Заглушка ліва Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
Заглушка права Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
З'єднання Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий : 15.00000 UAH без ПДВ
Клей монтажний LACRYSIL Ультра Ліп для підлогових покритів: 129.58334 UAH без ПДВ
Маяк 6 мм (3м) 25 шт/уп: 21.00000 UAH без ПДВ
Кут внутрішній Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
Кут зовнішній Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
Заглушка ліва Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
Заглушка права Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий: 15.00000 UAH без ПДВ
З'єднання Ідеал-Комфорт 210 Дуб попілястий : 15.00000 UAH без ПДВ
Клей монтажний LACRYSIL Ультра Ліп для підлогових покритів: 129.58334 UAH без ПДВ
Маяк 6 мм (3м) 25 шт/уп: 21.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:10
Статус:
Підписаний