-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Блок живлення
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014280-a
501 (КОР)-31150000-2
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 19:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 19:00)
234 083.30
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
05
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a127f37852ab445a93a21f28cfcad78a
Внутрішній номер закупівлі:
30287627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014280-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 083.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:01 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:01 - 19.09.2026 19:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:01 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 083.30 Блок живлення