-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 85150000-5 - Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з обстеження хворих шляхом проведення комп’ютерної томографії)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014275-a
Завершена
398 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b01a6e9c60c24ffe9c63ff8e4dc46155
Внутрішній номер закупівлі:
30287626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014275-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46101007
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Сєрова +380633150653 serova130584@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
398 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерна томографія головного мозку
Кількість
10 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія ангіографія судин головного мозку
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія грудної порожнини
Кількість
10 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія ангіографія легеневих артерій з контрастом
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини
Кількість
10 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 50 мл
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 100 мл
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 150 мл
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів малого тазу
Кількість
10 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 50 мл
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 100 мл
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 150 мл
Кількість
20 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Остаповича Ігоря будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРИГІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42441874
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КУЛИКІВСЬКА будинок 2
Ціна пропозиції
398 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
85722f3092e94619a6160e4d80436d10
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014275-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРИГІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42441874
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КУЛИКІВСЬКА будинок 2
Номер договору:
254
Сума договору:
398 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комп’ютерна томографія головного мозку: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія ангіографія судин головного мозку: 1 300.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія грудної порожнини: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія ангіографія легеневих артерій з контрастом: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 50 мл: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 100 мл: 2 200.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 150 мл: 2 800.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 50 мл: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 100 мл: 2 200.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 150 мл: 2 800.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія ангіографія судин головного мозку: 1 300.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія грудної порожнини: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія ангіографія легеневих артерій з контрастом: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 50 мл: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 100 мл: 2 200.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 150 мл: 2 800.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 50 мл: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 100 мл: 2 200.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна томографія органів малого тазу з контрастним підсиленням 150 мл: 2 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний