-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014268-a
Завершена
42 670.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd753c5fdc2c4d03a71b1ebab7c301f1
Внутрішній номер закупівлі:
30287616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014268-a
Замовник:
Кіцманська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062127
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, Кіцмань, вул.Незалежності, 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лукіян Анастасія Василівна +380950370021 nastionam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-17-003390-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
42 670.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електричне обладнання
Кількість
17 одиниця
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Слепенюк О. В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3216722094
-
Контактна особа:
Слепенюк О В 0509984744
-
Адреса:
58025, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Калинівська 13б
Ціна пропозиції
42 670.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
331edb39a55f4a04896178a8e3e0b1b1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014268-a-a1
Постачальник:
ФОП Слепенюк О. В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3216722094
-
Адреса:
58025, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Калинівська 13б
Номер договору:
113-о
Сума договору:
42 670.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний